• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Керівництво Мінстратегпрому обговорило співпрацю з українськими дипломатами
опубліковано 23 грудня 2020 року о 11:00

22 грудня 2020 року керівництво Мінстратегпрому взяло участь в онлайн-конференції очільників українських закордонних дипломатичних установ, організованій Міністерством закордонних справ України.

У ході пленарної сесії на тему "Військово-технічне співробітництво (ВТС) як складова зміцнення обороноздатності держави і важливий чинник у розбудові двосторонньої співпраці" перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко, а також заступники Міністра з питань європейської інтеграції Юрій Петровський та з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Коваленко ознайомили українських послів, консулів та працівників дипломатичних установ за кордоном з цілями та завданнями новоствореного Міністерства, з планами щодо подальшого реформування оборонної промисловості України, а також окреслили пріоритетні напрями розвитку ВТС з іноземними державами.

Перший заступник Міністра Валерій Іващенко, зокрема, зазначив, що сучасне військово-технічне співробітництво є важливою частиною розвитку співпраці України з іноземними державами. 

«Наразі є необхідність у якісно новому розвитку зовнішніх зв’язків, створенні сприятливих умов для просування української продукції військового та подвійного призначення за кордон, організації спільних взаємовигідних проектів та загалом у посиленні присутності України на світових ринках озброєння й військової техніки. Водночас є потреба в залученні в нашу країну передових іноземних промислових та інформаційних технологій», – сказав Валерій Іващенко. 

Він подякував МЗС за конструктивну співпрацю з Мінстратегпромом у забезпеченні українських інтересів за межами нашої держав, висловив впевненість у подальшому поглибленні та розвитку комунікації між МЗС та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості.

Під час заходу обговорили питання щодо налагодження ефективної координації діяльності міністерств, посольств і консульств, вітчизняних виробників ОВТ і спецекспортерів задля розвитку ВТС з іноземними країнами. Перший заступник Міністра Валерій Іващенко наголосив на тому, що тільки злагоджені дії всіх учасників процесу ВТС можуть забезпечити необхідний результат. 

Протягом онлайн-конференції очільники дипустанов мали можливість поставити запитання та отримати відповіді від керівництва Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. 

Очільники Мінстратегпрому привітали учасників онлайн-конференції з Днем дипломатичної служби України й висловили готовність плідно співпрацювати, аби Україна вийшла на якісно новий рівень військово-технічного співробітництва із зарубіжними країнами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux