• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Оголошення

Офіційне повідомлення

У зв’язку з появою публічної інформації про те, що пані Катерина Рогач, колишня радниця Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України, взаємодіє з іноземними організаціями та відомствами від імені Міністерства, офіційно повідомляємо: Катерина Рогач була звільнена з посади радниці 27 березня 2023 року. Станом на сьогодні пані Рогач не має жодного стосунку до Міністерства та не уповноважена представляти його інтереси.


Міністерство збирає інформацію про проблеми на підприємствах ОПК, що виникли внаслідок агресії РФ

Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України запроваджена робота електронної поштової скриньки для координації вирішення проблемних питань, що виникли на підприємствах оборонно-промислового комплексу внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Прохання до всіх суб’єктів господарської діяльності оборонно-промислового комплексу України надсилати звернення на електронну адресу: micpoints@mspu.gov.ua

При формуванні змісту звернення просимо дотримуватись такого змісту:

• суб'єкт господарської діяльності;

• посадова особа суб’єкта, яка формує звернення;

• контактні данні (телефон, електронна пошта) посадової особи;

• зміст звернення (стисло викласти питання, які потребують вирішення);

• пропозиції (бачення) суб’єкта, посадової особи щодо вирішення.


Оголошення про проведення відбору інвестиційних проектів із створення нового 

або реконструкції та відновлення діючого виробничого підприємства

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 20 серпня 2021 року № 39644/0/1-21 з метою розроблення інвестиційного проекту із значними інвестиціями та пошуку інвестора і супроводження організації інвестиційного проекту в режимі «інвестиційної няні» Мінстратегпром оголошує відбір інвестиційних проектів із створення нового виробничого підприємства або реконструкції та відновлення діючого виробничого підприємства з кількістю працюючих понад 500 осіб.

Інвестиційні проекти мають відповідати таким критеріям:

Виробнича діяльність підприємств має бути предметно пов’язана з державною політикою Мінстратегпрому, а саме:

1) державною промисловою політикою;

2) державною військово-промисловою політикою;

3) державною політикою у сфері державного оборонного замовлення, оборонно-промислового комплексу;

4) державною політикою у літакобудівної галузі, у сфері космічної діяльності.

ДЛЯ УЧАСТІ У ВІДБОРІ ЗАЯВНИК ПОДАЄ:

Заяву в довільній формі, яка повинна містити назву, короткий опис, кількість робочих місць, місце впровадження, строк реалізації та загальну вартість із створення нового або реконструкції та відновлення діючого виробничого підприємства.

МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВ ПРО УЧАСТЬ У ВІДБОРІ:

01054, м. Київ, вул. Івана Франка, 21-23 (поштова скринька).

КОНТАКТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

Управління інвестиційної політики, міжнародної технічної допомоги та виставкової діяльності, електронна адреса: invest@mspu.gov.ua , тел. +38 044 298 08 86.


До уваги бізнес-спільноти та наукових установ!

Приєднуйтесь до участі в роботі Європейського Альянсу сировинних ресурсів (ERMA) та Європейського акумуляторного альянсу (EBA).

Інформуємо, що у липні 2021 року Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та Віце-президентом Європейської Комісії Марошем Шефчовічем підписано Меморандум про взаєморозуміння між Європейським Союзом і Україною щодо стратегічного партнерства у сфері сировини.

Зазначений документ відкриває можливості участі України у створенні єдиних ланцюгів постачання у високотехнологічних сферах, перш за все, що стосується акумуляторних виробництв (посилання на веб-порталі Європейської Комісії: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/IP_21_3633). Меморандум та Дорожня карта до нього передбачають активну взаємодію усіх причетних стейкхолдерів, які можуть бути зацікавленими взяти участь у роботі Європейського Альянсу сировинних ресурсів (ERMA) та Європейського акумуляторного альянсу (EBA).

Членство не потребує сплати членських внесків та дозволить стати учасником мультимодального міжнародного майданчику для пошуку інвесторів та обміну передовим досвідом.

Запрошуємо зацікавлених вітчизняних суб’єктів господарювання взяти участь у спільній роботі з Європейським Альянсом сировинних ресурсів (ERMA), а також Європейським акумуляторним альянсом (EBA).

Процедура приєднання передбачає направлення листа від компанії на електронну адресу зазначених альянсів.


До уваги суб’єктів господарювання: опитування щодо формування пріоритетних напрямів науково-технологічного розвитку 

З метою оновлення переліку пріоритетних напрямів науково-технологічного розвитку (наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності) Мінстратегпром пропонує представникам наукової спільноти та бізнесу взяти участь в опитуванні, яке дасть можливість оцінити важливість та практичну цінність технологій (розробок, послуг).

У подальшому ті напрями, що увійдуть до переліку пріоритетних, отримуватимуть додаткову державну підтримку та фінансування.

Участь в опитуванні дасть можливість:

  • переорієнтувати український науковий сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
  • зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
  • налагодити комунікацію в системі “держава – бізнес – наука”.

Анкета для участі в опитуванні розміщена на вебсайті Державної наукової установи “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації” за посиланням.

Опитування триватиме до 12 березня 2021 року.


Запроваджено перелік суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом

З метою організації роботи із формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом, реалізації вимог Закону України від 14.07.2020 № 776-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом» Мінстратегпром своїм наказом від 12.02.2021 № 25 затвердив Методичні рекомендації щодо формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом (далі – Методичні рекомендації).

Звертаємо увагу, що для включення до переліку суб’єкти господарювання, що здійснюють заготівлю, переробку (надають послуги з переробки) та металургійну переробку металобрухту, подають до Мінстратегпрому заяву за формою згідно з додатком 2 до Методичних рекомендацій.

Дана заява подається в електронній формі на електронну пошту perelic@mspu.gov.ua з використанням кваліфікованого електронного підпису на безоплатній основі.

Без подання заяви до переліку вноситься інформація про тих суб’єктів господарювання, яким Мінекономіки видав атестати спеціалізованих металургійних переробних підприємств після набрання чинності Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Перелік суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом оприлюднено на офіційному сайті Мінстратегпрому в рубриці «Промислова політика» розділу «Діяльність» (підрубрика «Операції з металобрухтом»).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux