• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку здійснення відеоспостереження, відеозапису, архівування та зберігання створеної в процесі відеоспостереження інформації суб’єктами господарювання на приймальних пунктах металобрухту” 

Підпунктом 6 пункту 3 розділу І Закону України від 14.07.2020 № 776-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом” (далі - Закон) внесено зміни до статті 5 Закону України “Про металобрухт”, якими передбачено, що приймальні пункти повинні мати власну або орендовану ділянку з твердим покриттям, площа якої визначається суб'єктом господарювання з урахуванням його виробничих потреб, або контейнер (будь-яку іншу відповідну ємність, тару), які забезпечують зберігання металобрухту у спосіб, що унеможливлює проникнення шкідливих речовин у ґрунт. Кожен приймальний пункт повинен мати вагове обладнання, що відповідає його виробничим потребам, систему відеоспостереження, відеозапису, архівування та зберігати створену в процесі відеоспостереження інформацію не менше трьох місяців.

Таким чином, на виконання абзацу другого пункту 2 розділу ІІ “Прикінцеві положення” та з метою реалізації положень Закону Мінстратегпром розробив проєкт постанови Кабінет Міністрів України, яка визначає порядок здійснення відеоспостереження, відеозапису, архівування та зберігання створеної в процесі відеоспостереження інформації суб’єктами господарювання.


Зміст проєкту:

Проєктом постанови визначається процедура здійснення відеоспостереження, відеозапису, архівування та зберігання створеної в процесі відеоспостереження інформації суб’єктами господарювання на приймальних пунктах металобрухту, порядок її отримання користувачами інформації з особливим статусом.


Спосіб оприлюднення:

Проєкт регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщений на офіційному веб-сайті Мінстратегпрому (https://www.mspu.gov.ua) у розділі “Для громадськості” та рубриці “Проєкти регуляторних актів для обговорення”.


Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до 17.03.2021.


Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Електронною поштою на адресу: o.galushko@mspu.gov.ua


Перелік документів для ознайомлення:


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України “Про затвердження Порядку формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом”


Підпунктом 4 пункту 3 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом» внесено ряд змін до статті 4 Закону України “Про металобрухт” щодо запровадження переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом (набирають чинності з 14.02.2021).

Зокрема передбачено, що внесення інформації про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю металобрухту та/або операції з металобрухтом, до Переліку здійснюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну промислову політику, за затвердженою ним формою в повідомному порядку.

Таким чином, з метою реалізації положень Закону та визначення механізму формування переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом, Мінстратегпромом розроблено та затверджено відповідний наказ.


Зміст проекту:

Проєктом наказу передбачено врегулювати процедуру формування Мінстратегпромом переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та/або переробку металобрухту, його актуалізацію, визначити уніфіковану форму заяви суб’єктів господарювання про включення їх до переліку та види відомостей, що вносяться до такого переліку.


Спосіб оприлюднення:

Проєкт регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщений на офіційному веб-сайті Мінстратегпрому (https://www.mspu.gov.ua) у розділі «Для громадськості» та рубриці «Проєкти регуляторних актів для обговорення».


Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.


Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Електронною поштою на адресу: r.varenyk@mspu.gov.ua


Перелік документів для ознайомлення:

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux