• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Триває робота зі створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства
опубліковано 11 червня 2021 року о 11:40

На території ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» відбулося чергове засідання Робочої групи з питань створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства, яку очолює заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Юрій Петровський.

Учасники засідання схвалили остаточну редакцію Положення про Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей і сплавів та металургійного матеріалознавства (далі – Центр), обговорили можливі джерела фінансування для оновлення парку приладів, необхідних для проведення робіт із сертифікації, модернізації наявного обладнання та реконструкції приміщень для розміщення Центру згідно із вимогами відповідних стандартів.

Державне підприємство «УкрНДІспецсталь», на базі якого створюється Центр, має розпочати розробку пакету документів, необхідних для сертифікації Центру відповідно до міжнародних стандартів.

Члени Робочої групи наголосили на важливості створення в Україні органу сертифікації продукції зі спеціальних сталей, призначених для задоволення потреб оборонної, енергетичної, авіаційної, космічної та інших стратегічних галузей промисловості України. Центр також сприятиме реалізації обраного Урядом курсу на імпортозаміщення, насамперед для потреб оборонно-промислового комплексу, розвитку власної промисловості і збереження максимальної локалізації виробництва, що дасть змогу виробляти в Україні національний продукт із високою доданою вартістю.

Робоча група також ухвалила продовжити практику проведення засідань на території галузевих підприємств з розгляду проблемних питань, які стосуються їх діяльності.

У засіданні на ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» узяли участь представники Мінстратегпрому, Інституту проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України, Національного університету «Запорізька політехніка», Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, підприємств «УкрНДІспецсталь», «Луцький ремонтний завод «Мотор», «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», «Мотор Січ», «НВКГ «Зоря» – «Машпроект», «Івченко-Прогрес». До них долучилися фахівці ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» та АТ «Сумський завод «Насосенергомаш».

Нагадаємо, Робоча група з питань створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства була створена у листопаді 2020 року наказом Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським.

Новину підготовлено Управлінням зовнішньоекономічної діяльності та просування експорту Мінстратегпрому. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux